Doprava tovaru

Objednať dopravu

Vyvážate do zahraničia? Zabezpečíme Vám medzinárodnú dopravu tovaru po celej Európe. K dispozícii máme rozsiahly vozový park a skúsených vodičov. Zverte svoj náklad profesionálom. Naši pracovníci majú skúsenosti, ovládajú cudzie jazyky a majú dokonalý prehľad o dopravnom trhu v Európe. K ďalším výhodám našej spoločnosti patrí zapojenie do mnohých európskych špedičných databáz.

Náš vozový park aktuálne pozostáva zo 25 nákladných vozidiel. Máme plachtové návesy (13,6m) s úžitkovou hmotnosťou do 24t a kapacitou 33 euro-paliet a súpravy s úžitkovou hmotnosťou do 24t a kapacitou 38 euro-paliet.

Menšie dopravy tovaru zabezpečujeme s vozidlami s úžitkovou hmotnosťou 3-6 t. Expresné zásielky riešime dodávkami s úžitkovou hmotnosťou do 1,5t.

V prípade potreby vieme zabezpečiť skladovacie priestory o rozlohe 300m2 na dlhodobé alebo krátkodobé uskladnenie a prekládky tovaru.
Vozidlá našej spoločnosti

Dopyt dopravy tovaru

Pre nezáväzný dopyt na realizáciu dopravy tovaru do EU využite e-mail: ralu@ralu.sk, prípadne nás kontaktujte telefonicky. Radi Vašu prepravu zrealizujeme!

ADR - preprava nebezpečného tovaru

Disponujeme odbornými skúsenosti s prepravou nebezpečného tovaru. ADR preprava je vždy vykonávaná vozidlami pre prepravu nebezpečného tovaru. Naši vodiči sú vyškolený a pravidelne absolvujú školenia ADR.